Cruiseplanet, global anlamda 40. yılını kutlayan ve Dünya genelinde 500’den fazla ofisi olan HIS Travel ürünüdür. 7 kıta, tüm Dünya denizleri ve nehirleri kapsayan geniş ürün yelpazemiz ile 5 ve 6 yıldızlı gemilerimizin yanı sıra, çok özel keşif gemileri ve nehir gemileri ile de hizmet vermeye hazırız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında en doğru ve detaylı bilginin yanı sıra en iyi fiyat garanti etmekteyiz.

İnternet sitemiz www.cruiseplanet.com.tr ile gerek iş ortaklarımız olan acentalarımıza gerekse değerli misafirlerimize en detaylı ve doğru bilgiyi aktarmak üzere, temsilciliğini yapmakta olduğumuz gemi şirketlerinin ürünlerini sunmaktayız.

Web sitemiz satış yeklisi olduğumuz 14 gemi şirketinin yanı sıra çok özel hazır paketlere ve dinamik paketleme özelliğine sahip olacaktır. Sadece birkaç adımda; Cruise, dilerseniz öncesindeki ya da sonrasındaki birkaç günlük otel konaklaması, uçak biletleriniz ve hatta dilerseniz ekonomik dilerseniz özel transferler temin ederek kendi kişiye özel paketlerinizi yaratabileceksiniz

Tüm kullanıcılarımıza en iyi fiyat, en doğru bilgi, en hızlı geri dönüş ve en ulaşılabilir destek hizmeti garanti etmekteyiz.